Jak se říká, to je otázka za milion dolarů. Všichni úspěšní investoři Vám řeknou, že včera bylo pozdě. Ti neúspěšní zase, že nikdy a že je lepší se investování vyhnout velkým obloukem. Tak si vyberte! 😊

Z mého pohledu je v investování jedna věc nesmírně důležitá a tou věcí je ČAS.

Čas je v investování Váš nejlepší přítel. Pokud můžete investovat a držet dlouhou dobu, máte velikou šanci být v investování velice úspěšný/úspěšná.

Starší člověk bude mladšímu vždy říkat, že oproti němu má obrovskou výhodu a tou výhodou je čas.

Pokud starší něco mladšímu závidí, je to čas (nebo věk? Mladší klouby? 😊).

Proto odpověď na myšlenku, kdy investovat, může být velice jednoduchá.

V dalším webináři si povíme, jak investovat, abyste opravdu měli dostatek času a ne, aby Vám došly peníze za pár okamžiků.

  • Začátek v 20:00.

Využijte naší omezené nabídky a při registraci získáte:

  • 3x za měsíc individuální telefonní konzultace – zcela bezplatně. Je možné se domluvit i na osobním setkání s lektorem Petrem Plevou.
  • Několikrát do roka pořádáme tématické semináře s úspěšnými osobnostmi z oboru. Je to jedinečná možnost získat praktické rady a tipy. Kapacity bývají omezené, ale Vy budete mít vždy přednostní pozvánku!

Během 24 hodin Vám na mail pošleme přístupové údaje k prvnímu webináři.    *Na registrační mail Vám dojdou všechny informace a pokyny, jak lze webinář sledovat. Proto prosím vyplňte pravdivé údaje.

    Zaškrtnutím políčka souhlasím se zpracováním osobních údajů a udělujete v souladu s ustanovením § 5 písm. a) zákona č. 18/2018 Sb. o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů jako dotyčná osoba