Další milionová otázka a myšlenka. Do čeho investovat?

Tady může být každá rada drahá. Nicméně to nemusí být tak složité, jak se může zdát. Možná bude stačit položit si pár otázek.

Je nějaký obor, kterému rozumím? Je nějaký obor, o který se aktivně zajímám, nebo je to můj koníček? Jsou nějaké společnosti, které znám, chápu jak fungují a chápu, jakým způsobem vydělávají peníze (samozřejmě, by to mělo být legální 😊)?

Věřím, že ona společnost, nebo ony společnosti budou fungovat stejně dobře nebo lépe i v budoucnu?

Rozumím jim, tak dobře, že bych to, co dělají, dokázal vysvětlit někomu dalšímu?
Možná jsem si právě těmito otázkami odpověděl na to, kam investovat. 😊

  • Začátek v 20:00.

Využijte naší omezené nabídky a při registraci získáte:

  • 3x za měsíc individuální telefonní konzultace – zcela bezplatně. Je možné se domluvit i na osobním setkání s lektorem Petrem Plevou.
  • Několikrát do roka pořádáme tématické semináře s úspěšnými osobnostmi z oboru. Je to jedinečná možnost získat praktické rady a tipy. Kapacity bývají omezené, ale Vy budete mít vždy přednostní pozvánku!

Během 24 hodin Vám na mail pošleme přístupové údaje k prvnímu webináři.    *Na registrační mail Vám dojdou všechny informace a pokyny, jak lze webinář sledovat. Proto prosím vyplňte pravdivé údaje.

    Zaškrtnutím políčka souhlasím se zpracováním osobních údajů a udělujete v souladu s ustanovením § 5 písm. a) zákona č. 18/2018 Sb. o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů jako dotyčná osoba