A jsme u toho. POPLATKY.

Tady se to, obchodník od obchodníka, hodně různí. Může to být za minimální náklady anebo se to může extra prodražit. Někdo také říká, že pokud vydělávám, tak mě poplatky nemusí zajímat, na tom asi něco je, nicméně poplatek je náklad na obchod a ten by měl být férový a ne, že mi sebere půlku zisku. Dobré je, že u solidních obchodníků znáte transakční náklady dříve, než uděláte samotný obchod.

  • Začátek v 20:00.

Využijte naší omezené nabídky a při registraci získáte:

  • 3x za měsíc individuální telefonní konzultace – zcela bezplatně. Je možné se domluvit i na osobním setkání s lektorem Petrem Plevou.
  • Několikrát do roka pořádáme tématické semináře s úspěšnými osobnostmi z oboru. Je to jedinečná možnost získat praktické rady a tipy. Kapacity bývají omezené, ale Vy budete mít vždy přednostní pozvánku!

Během 24 hodin Vám na mail pošleme přístupové údaje k prvnímu webináři.    *Na registrační mail Vám dojdou všechny informace a pokyny, jak lze webinář sledovat. Proto prosím vyplňte pravdivé údaje.

    Zaškrtnutím políčka souhlasím se zpracováním osobních údajů a udělujete v souladu s ustanovením § 5 písm. a) zákona č. 18/2018 Sb. o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů jako dotyčná osoba