Ale jistě. Investování není nic těžkého. Stačí kliknout na tlačítko ,,koupit“ a je to. 😊
Tak snadné to samozřejmě není.
Otázkou je, jestli se chystám investovat do mě známého sektoru nebo společnosti, tam se to asi samostatně zvládnout dá. Když se chystám do něčeho, co mi známé není a v čem se moc neorientuji – tady se pomoc asi hodí. Nicméně ta pomoc by neměla být v rámci toho, aby někdo rozhodl za mě, ale spíš v rámci předání relevantních informací.

Takže odpověď na samotnou myšlenku je ano i ne. Pomoc se vždy hodí, pokud ji člověk potřebuje. 😊

  • Začátek v 20:00.

Využijte naší omezené nabídky a při registraci získáte:

  • 3x za měsíc individuální telefonní konzultace – zcela bezplatně. Je možné se domluvit i na osobním setkání s lektorem Petrem Plevou.
  • Několikrát do roka pořádáme tématické semináře s úspěšnými osobnostmi z oboru. Je to jedinečná možnost získat praktické rady a tipy. Kapacity bývají omezené, ale Vy budete mít vždy přednostní pozvánku!

Během 24 hodin Vám na mail pošleme přístupové údaje k prvnímu webináři.    *Na registrační mail Vám dojdou všechny informace a pokyny, jak lze webinář sledovat. Proto prosím vyplňte pravdivé údaje.

    Zaškrtnutím políčka souhlasím se zpracováním osobních údajů a udělujete v souladu s ustanovením § 5 písm. a) zákona č. 18/2018 Sb. o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů jako dotyčná osoba