Tímto webinářem končí druhá část vzdělávání ohledně obchodování na kapitálovém trhu.

Tyto webináře volně navazovali na 9. věcí co musím vědět než začnu investovat. Druhé kolo s titulem Začínám investovat: tady už jde do tuhého je tímto webinářem za námi. Následovat budou webináře Hurá jsem fakt investor, co teď?

Na dnešním webináři projdeme psychologii, možná jinak, než jste kdy na jakémkoli webináři či semináři slyšeli či viděli. Nechte se překvapit. Těším se.

  • Začátek v 18:00.

Využijte naší omezené nabídky a při registraci získáte:

  • 3x za měsíc individuální telefonní konzultace – zcela bezplatně. Je možné se domluvit i na osobním setkání s lektorem Petrem Plevou.
  • Několikrát do roka pořádáme tématické semináře s úspěšnými osobnostmi z oboru. Je to jedinečná možnost získat praktické rady a tipy. Kapacity bývají omezené, ale Vy budete mít vždy přednostní pozvánku!

Během 24 hodin Vám na mail pošleme přístupové údaje k prvnímu webináři.    *Na registrační mail Vám dojdou všechny informace a pokyny, jak lze webinář sledovat. Proto prosím vyplňte pravdivé údaje.

    Zaškrtnutím políčka souhlasím se zpracováním osobních údajů a udělujete v souladu s ustanovením § 5 písm. a) zákona č. 18/2018 Sb. o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů jako dotyčná osoba