Jste také před Vánoci neustále na internetu a hledáte, jaké dárky by komu udělaly radost? Nebo jste neustále v obchodech a vybíráte ty nejhezčí kousky v nejlepších akcích? Jestli ano, nejste v tom sami. To se děje po celém světě.

Dnes se ale podíváme na to, co se děje se společnostmi, které jsou v centru vánočních nákupů a které na tomto reji významně profitují. Co se může stát, když budu spoluvlastníkem takových společností – řekněme třeba do dalších Vánoc? Tak přesně na takové otázky se budeme snažit hledat odpovědi. Přijďte bude to stát za to.

  • Začátek v 18:00.

Využijte naší omezené nabídky a při registraci získáte:

  • 3x za měsíc individuální telefonní konzultace – zcela bezplatně. Je možné se domluvit i na osobním setkání s lektorem Petrem Plevou.
  • Několikrát do roka pořádáme tématické semináře s úspěšnými osobnostmi z oboru. Je to jedinečná možnost získat praktické rady a tipy. Kapacity bývají omezené, ale Vy budete mít vždy přednostní pozvánku!

Během 24 hodin Vám na mail pošleme přístupové údaje k prvnímu webináři.    *Na registrační mail Vám dojdou všechny informace a pokyny, jak lze webinář sledovat. Proto prosím vyplňte pravdivé údaje.

    Zaškrtnutím políčka souhlasím se zpracováním osobních údajů a udělujete v souladu s ustanovením § 5 písm. a) zákona č. 18/2018 Sb. o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů jako dotyčná osoba