Velice dobrá myšlenka. Nejlepší je investovat tak, abych si z investování vytvořil zábavu. Nikoho samozřejmě nebaví na trhu pálit peníze, proto je dobré si už na začátku vytvořit takové návyky, aby se z investování opravdu stala zábava, výnosná zábava nebo nejlépe velmi výnosná zábava.

K vytvoření oněch návyků bude opět potřeba něco času. Proto je dobré se na investičním začátku nehnat nějak za přehnaně velkými zisky, nenapínat investiční účet více než je zdrávo a nemít přehnaná očekávání.

Na investičním startu je dobré našlapovat po špičkách, opatrně o sobě zjistit, jak se budu chovat ve chvíli, kdy vidím, že se hodnota mé investice hýbe (oběma směry).

Na začátku si myslím, že je důležité se naučit pracovat se svými emocemi a celkově sám se sebou.

Hlavně se na trhu nechovat, jako slon v porcelánu. 😊

  • Začátek v 20:00.

Využijte naší omezené nabídky a při registraci získáte:

  • 3x za měsíc individuální telefonní konzultace – zcela bezplatně. Je možné se domluvit i na osobním setkání s lektorem Petrem Plevou.
  • Několikrát do roka pořádáme tématické semináře s úspěšnými osobnostmi z oboru. Je to jedinečná možnost získat praktické rady a tipy. Kapacity bývají omezené, ale Vy budete mít vždy přednostní pozvánku!

Během 24 hodin Vám na mail pošleme přístupové údaje k prvnímu webináři.    *Na registrační mail Vám dojdou všechny informace a pokyny, jak lze webinář sledovat. Proto prosím vyplňte pravdivé údaje.

    Zaškrtnutím políčka souhlasím se zpracováním osobních údajů a udělujete v souladu s ustanovením § 5 písm. a) zákona č. 18/2018 Sb. o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů jako dotyčná osoba